Koolitused

Koolitused ja konsultatsioonid

EDU Konsultatsioonid on keskendanud oma tegevuse eelkõige tootmise, laonduse ja logistika ettevõtetele. Oleme oma tooteid kujundanud tihedas koostöös klientidega ja arendanud oma kompetentse koos ärikeskkonna arengutega.

Ettekujutuse meie kompetentsidest annavad märksõnad:

Meie treeningutega saad tutvuda siin ja konsultatsiooniprojektidega siin.

Rätsepatööna valmivad projektid ja sisekoolitused

Oma koolitusi ja konsultatsioone teostame tihedas koostöös klientidega arvestades nende spetsiifikat ja vajadusi, mõõdetavaid eesmärke silmas pidades ja vastavaid mõõdikuid kasutades.

Üks osa meie projektidest on seotud EAS-i Tootmiskorralduse diagnostika ja arendusprojektide elluviimisega. Täpsemalt vaata siit

Oleme uhked meie klientide lojaalsuse üle – enam kui 70% neist pöördus meie poole sel aastal teist, kolmandat ja neljandat korda viimase 3 aasta jooksul.

Avalikud koolitused

Meie avalikud koolitused pakuvad laiapõhjalisi ja ka konkreetsetele valupunktidele suunatud oskusteadmisi tootmise, laonduse, inimeste ja organisatsiooni arendamiseks.

Koolituste teemad sünnivad reeglina tööstusvaldkondi ja klientide vajadusi monitoorides ning ettevõtete soove kuulates. On hea meel tõdeda, et arvestatav osa 2012. aasta konsultatsiooniprojekte said alguse just avalikelt koolituselt.