Olen hariduselt keemiainsener, kuid saatus on tahtnud, et ma tegeleksin teiste aga mitte keemiga seotud valdkondadega, nagu

Just juhtimiskogemust mõttestades ja seda täiendades erinevatel õpingutel omandatuga, olen leidnud ideid ja lahendusi oma praeguses töös kasutamiseks.  arvutustehnika tootmine (kui keegi mäletab veel Juku-nimelist personaalarvutit!), tootmistehnoloogiate ja protsesside arendamine ja tootmisettevõtete juhtimine.

Üheks põnevamaks, olulisemaks ja lõpuks ka kasulikumaks õpinguks pean seda, mida läbisin kogenud Rootsi konsultantide käe all. Seal saadud teoreetilisi äri- ja juhtimisalaseid teadmisi ning praktilisi tehnikaid ja “nippe” hakkasin täiel määral hindama alles siis, kui minust endast sai konsultant, nüüd pea 12 aastat tagasi.

Tänaseks päevaks ei ole palju neid suuri ja väikeseid tootmisettevõtteid Eestis, keda ma ei saaks pidada oma kliendiks ja paljusid neist korduvaks kliendiks. Lisaks on olnud projekte Ukrainas, Lätis ja Leedus.

Minu lemmikvaldkondadeks on inimesed, tootmine ja selle efektiivsus. Aluskontseptidena kasutan Lean tootmise erinevaid tehnikaid nagu 5S, SMED, Taktajad, OEE, Kanban j.p.t