Lean tarneahela juhtimine: Ostud, varud, logistika

Toimumise aeg : 24.-25.jaanuar 2013, Tallinnas, Tähetorni Hotellis

Lektor : Tiit Piirimäe

Kursuse eesmärk: Anda ülevaade tänapäevastest rakendustest ja võimalustest ostude,varude ja logistika planeerimisel ning juhtimisel eesmärgiga vähendada lõppkokkuvõttes tarnekulusid ning suurendada ettevõtte paindlikkust.  Kursus annab teadmisi selle kohta, kuidas täiustada ja arendada logistilisi toiminguid ja logistika juhtimist ettevõttes, samuti leiab kursusel osaleja vastused ostutegevusega seotud küsimustele, mille raames omandatakse tänapäevast materjali igapäevase ostutöö planeerimiseks ja korraldamiseks. Kursus on ülesehitatud nii Eesti kui välisnäidetele.

Kursuse sisu: Selleks, et olla jätkuvalt efektiivne ja konkurentsivõimeline, vajavad logistikatoimingud pidevat edasiarendamist ja täiustamist. Hästikorraldatud ja kulusäästlik logistika saab alguse ostutegevuse õigest juhtimisest ja korraldamisest.  Kursus on suunatud ettevõtete ostjatele ja logistikutele ning teistele praktikutele, kelle töö on seotud materjalide, toorme või kaupade transportimise, ladustamise või ostmisega. Kursusele on oodatud ostujuhid, ostjad ja logistikud  tootmisettevõtetest.

Kursuse teemad:

Koolituse hind:

Koolituse hind ühele osalejale on 435 € Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Soodustused:

Hinna sisse on arvestatud koolituse ettevalmistamine, koolituse läbiviimine, kirjalikud jaotusmaterjalid, tunnistused ja kohvipausid ning lõunasöök osalejatele.

Hind ei sisalda osalejate transpordiga ega majutusega seotud kulusid.

Info ja registreerumine:

Telefoni teel saab registreeruda, kui helistada telefonil 32 41 505

E-posti teel saab registreeruda,kui lisada allpool palutud andmed (iga osaleja kohta) ning kiri saata : liidia@edukonsult.ee

Ees- ja perekonnanimi

Ettevõte

Ametikoht

Telefon

e-mail

Arve aadress

Ettevõtte registrikood