Materjalide juhtimine tarneahelas

Toimumise aeg : 30.märtsil 2016 Tallinnas, Tähetorni Hotellis

Lektor : Tiit Piirimäe

Kursuse eesmärk: Anda ülevaade tänapäevastest rakendustest ja võimalustest ostude,varude ja logistika planeerimisel ning juhtimisel eesmärgiga vähendada lõppkokkuvõttes tarnekulusid ning suurendada ettevõtte paindlikkust.  Kursus annab teadmisi selle kohta, kuidas täiustada ja arendada logistilisi toiminguid ja logistika juhtimist ettevõttes, samuti leiab kursusel osaleja vastused ostutegevusega seotud küsimustele, mille raames omandatakse tänapäevast materjali igapäevase ostutöö planeerimiseks ja korraldamiseks.

Kursuse sisu:Selleks, et olla jätkuvalt efektiivne ja konkurentsivõimeline, vajavad logistikatoimingud pidevat edasiarendamist ja täiustamist. Hästikorraldatud ja kulusäästlik logistika saab alguse ostutegevuse õigest juhtimisest ja korraldamisest.  Kursus on suunatud ettevõtete ostjatele ja logistikutele ning teistele praktikutele, kelle töö on seotud materjalide, toorme või kaupade transportimise, ladustamise või ostmisega. Kursusele on oodatud ostujuhid, ostjad ja logistikud  tootmisettevõtetest.

Koolituse hind:

Koolituse hind ühele osalejale on 200 € Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Enne 15.03.2016  registreerunutele on hind ühele osalejale 190 €

NB! Pane meie koolitustest kokku endale koolitusprogramm ja saad iga  järgneva koolituse soodsamalt.  Saada meile oma koolituse teemad ja küsi julgesti hinnapakkumist.  Selline soodustus kehtib ainult siis kui registreerud enda poolt valitud teemadele korraga. Tabelis on toodud hinnaalandused sõltuvalt osalejate ja tellitud koolituspäevade arvust.

Hinnad
Info ja registreerumine:

Telefoni teel saab registreeruda, kui helistada telefonil 32 41 505

E-posti teel saab registreeruda,kui lisada allpool palutud andmed (iga osaleja kohta) ning kiri saata : liidia@edukonsult.ee

Ees- ja perekonnanimi

Ettevõte

Ametikoht

Telefon

e-mail

Arve aadress

Ettevõtte registrikood