Meeskonna ja koostöö treening tootmisettevõtte töötajatele

Meeskonna ja koostöö treening tootmisettevõtte töötajatele. Inimsuhete juhtimine, konfliktide haldamine, meeskonna motiveerimine.

Toimumise aeg : 15.aprill, 21.aprill 2016

Kursust viib läbi: MA Kadri Koha, andragoog

Kursus on suunatud eelkõige meeskonna koostöö oskuste arendamiseks läbi videotreeningute. Koolituse tulemusel mõistavad osalejad meeskonna kujunemise seaduspärasusi ja juhi selle rolli arengu suunamisel. Rollimängud võimaldavad osalejatel näha võimalusi meeskonnaprotsessides osalemiseks ja endale sobiva rolli kujundamiseks. Videotreeningu käigus saavad kõik osalejad pidevat tagasisidet treenerilt, kes aitab neil leida just endale kõige sobivamad käitumise mustrid.

Koolituse ühe päeva hind ühele osalejale on 190 € +KM

Registreerudes enne 15.03.2016 on  ühe päeva hind  ühele osalejale  180.50€ +km

NB! Pane meie koolitustest kokku endale koolitusprogramm ja saad iga  järgneva koolituse soodsamalt.  Saada meile oma koolituse teemad ja küsi julgesti hinnapakkumist.  Selline soodustus kehtib ainult siis kui registreerud enda poolt valitud teemadele korraga. Tabelis on toodud hinnaalandused sõltuvalt osalejate ja tellitud koolituspäevade arvust.

Hinnad
Info ja registreerumine:

Telefoni teel saab registreeruda, kui helistada telefonil 32 41 505

E-posti teel saab registreeruda,kui lisada allpool palutud andmed (iga osaleja kohta) ning kiri saata : liidia@edukonsult.e

Ees- ja perekonnanimi

Ettevõte

Ametikoht

Telefon

e-mail

Arve aadress

Ettevõtte registrikood